Estetizace

Diskuse s členy komisí městských částí, témata týkající se života v městských částech a v kompetencích KMČ.

Členové KMČ, věnujte, prosím, pozornost tomuto příspěvku: http://forum.piratistarostove.cz/viewto ... =6&t=3#p64
Petr Fojtík
Zastupitel
Příspěvky: 217
Registrován: 6. 11. 2018 09:15

Estetizace

Příspěvek od Petr Fojtík » 1. 4. 2020 23:23

Požadavky KMČ na akce v rámci estetizace na rok 2020 (dopis ze dne 31. března 2020)

--------------------------

Vážené paní předsedkyně, páni předsedové,

na posledním jednání RMO dne 23.3.2020 byl v souvislosti s úspornými opatřeními v rámci epidemie koronaviru schválen návrh snížení částky, určené pro KMČ - estetizaci a to na polovinu, tedy zůstalo nám v rozpočtu 4.050.000,- (tj. 27 x 150.000,-).

Tuto rozpočtovou změnu musí ještě schválit zastupitelstvo, ale předpokládám, že se tak stane.

Nevím vůbec, jak bude letos proces estetizace probíhat, když vlastně ještě nezačala, nikdo neví, kdy nastane "normální" chod magistrátu, ale pro začátek bych vás ráda požádala, abyste se alespoň zamysleli (případně nějak elektronicky to prokonzultovali s kolegy z komisí), jak byste mohli své požadavky upravit, co myslíte, že by se dalo udělat za 150.000,-, případně je úplně přehodnotit a vymyslet něco jiného. Musím vás ale upozornit, že možná nebude možné zrealizovat vše, co byste chtěli, pokud bude vše utlumeno kdoví jak dlouho, je těžké předvídat, jak to potom (a kdy) bude i s kapacitami pracovníků, jak na MMOL, tak třeba v TSMO a podobně. A nakonec se může ukázat, že současná situace bude vyžadovat další úspory a třeba nám nezůstane ani tato částka. Mysím, že to zatím neumí nikdo předpovědět.

Tak opravdu jen si to zkuste promyslet, případně mi vaše úpravy můžete i posílat. V příloze vám zasílám soubor všech vašich požadavků, případné úpravy prosím vlžte vždy jen do vaší konkrétní tabulky a tu samotnou mi pošlete. Nebo uvítám jakoukoliv vaši reakci na tuto situaci.

Děkuji za spolupráci a přeji všem hlavně zdraví.

S pozdravem

Bc. Daniela Horňáková
vedoucí oddělení
Přílohy
Požadavky KMČ na akce v rámci estetizace na rok 2020.doc
(304.5 KiB) Staženo 2 x